Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді відбулося засідання сесії сільської ради: виділили кошти на підтримку ЗСУ

У Плужненській громаді відбулося засідання сесії сільської ради: виділили кошти на підтримку ЗСУ

У Плужненській громаді відбулося засідання сесії сільської ради: виділили кошти на підтримку ЗСУ

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання тридцять другої сесії сільської ради восьмого скликання, яке провів сільський голова Віталій Мартинюк. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, старости, керівники відділів сільської ради. 

У ході засідання депутатами були розглянуті питання та прийняті відповідні рішення. Зокрема розглянули питання про припинення Філії «Великорадогощанська початкова школа Плужненського ліцею імені Бортника Р. Й. Плужненської сільської ради» та про припинення Філії «Шекеринецька гімназія Плужненського ліцею імені Бортника Р. Й. Плужненської сільської ради, – розповіла голова комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики Наталія Лисак.

Також вносилися зміни до сільського бюджету на 2023 рік та розглядали питання про надання грошової допомоги потребуючим мешканцям громади.

Затвердили зміни до Програми організації громадських робіт на 2022-2025 роки та затвердили форми Договору співробітництва територіальних громад, – зазначила заступник сільського голови Людмила Лужецька.

Було розглянуто листи від різних організацій та прийнято рішення про виділення коштів на придбання систем «Custody Records» комплекс відео- та електронної фіксації всіх дій, а також зарядної станції EcoFlow RIVER 2 Max для військової частини.   

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.