Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » У Полонному жінка сплатить штраф за насіяний мак

У Полонному жінка сплатить штраф за насіяний мак

У Полонному жінка сплатить штраф за насіяний мак

По­лонсь­кий район­ний суд виз­нав вин­ною 34-річ­ну меш­канку Ше­пе­тівсь­ко­го району в не­за­кон­но­му по­сі­ві та ви­ро­щу­ван­ні снотворного ма­ку в кіль­кос­ті від 100 до 500 рос­лин (ч.1 ст. 310 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни) та приз­на­чив їй по­ка­ран­ня у вигляді 1 700 гри­вень штра­фу. Про це по­ві­до­ми­ла прес-­служ­ба Хмель­ницько­го апе­ля­цій­но­го су­ду.

За інформацією суду, жінка в с. Білецьке вирощувала снотворний мак, який заборонений на території України. У серпні правоохоронці провели огляд земельної ділянки, на якій виявили 280 цих рослин та вилучили їх.

Вра­хо­ву­ючи на­ве­де­не, суд при­хо­дить до вис­новку, що об­ви­ну­ва­че­ній має бу­ти приз­на­че­не по­ка­ран­ня, не­об­хідне й дос­татнє для її вип­равлен­ня та по­пе­ред­ження но­вих кри­мі­наль­них пра­во­по­ру­шень у вигля­ді штра­фу, вста­нов­ле­но­го сан­кці­єю ч. 1 ст. 310 КК Ук­ра­їни, — заз­на­чає у ви­ро­ку Полонський районний суд.

Жінка в суді підтвердила, що висіяла мак, аби потім зібрати його і використовувати як начинку для випічки. Таким чином вона планувала готувати пиріжки для своїх 5 дітей.

Популярні пости