Четвер, 1 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Полонській ТГ грейдеруватимуть вулиці: що слід знати мешканцям

У Полонській ТГ грейдеруватимуть вулиці: що слід знати мешканцям

У Полонській ТГ грейдеруватимуть вулиці: що слід знати мешканцям

У Полонській ТГ анонсували грейдерування у населених пунктах громади і для роботи спецтехніки мешканцям слід підготувати свої вулиці та провулки. В іншому разі, кажуть комунальники, грейдерувати не будуть, а порушників благоустрою оштрафують.

Підготувати до грейдерування свою вулицю, відповідно до “Правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення, чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади”, мешканці мають упродовж 10 днів.

Кожен на прилеглій до його домоволодіння території має:

  • обрізати гілки дерев, кущів, тощо, які потрапляють на проїжджу частину вулиці;
  • прибрати:
    • будівельні та господарські матеріали (камінь, пісок, відсів, щебінь, будівельні блоки, цеглу, дошки, бруси, мішки з матеріалами, дрова тощо), будівельне сміття та відходи;
    • будь-яке власне майно, транспортні засоби, причіпи.

Також, керуючись п. п. 3.2.6 Правил громадяни у сфері благоустрою, мешканців зобов’язують укладати (самостійно або разом з іншими громадянами) договори на вивезення відходів та своєчасно сплачувати за їх вивезення.

Кожен господар приватного домоволодіння повинен укладати договір на вивезення побутових відходів з спеціалізованим підприємством.

Комунальники кажуть, матимуть право видалити матеріали, що знаходитимуться на комунальній території міста (прилеглій до домоволодінь), якщо ті заважатимуть роботі.

У разі ігнорування вказаних у даній статті рекомендацій, що унеможливить роботу спеціальної техніки на Вашій вулиці, грейдерування вашої вулиці проводитисьне буде, а в разі продовження порушень Правил благоустрою, санітарного утримання, забезпечення, чистоти і порядку на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади, Ви будете притягнуті до адміністративної відповідальності, відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» (штраф 340-1360 грн), а матеріали, які будуть знаходитися на  прилеглій території до Вашого домоволодіння (комунальній терторії  міста), будуть прибрані силами КП ПМР «Благоустрій».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.