П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Полонській ТГ розглянуть питання перевезень. Це – перша петиція, що набрала необхідні голоси

У Полонській ТГ розглянуть питання перевезень. Це – перша петиція, що набрала необхідні голоси

У Полонській ТГ розглянуть питання перевезень. Це – перша петиція, що набрала необхідні голоси

Електронна петиція про контроль за перевезеннями, яку зареєстрували на сайті міськради 6 вересня, набрала необхідних 200 голосів. Тепер її візьмуть до розгляду в міськраді. Це – перша подана петиція, яка у визначений термін набрала необхідну кількість голосів.

– Ми, мешканці міста, глибоко стурбовані наданням послуг з пасажирських перевезень з причин: 1. не дотримання визначеного графіку руху автобусів/ маршруток перевізниками; 2. не дотримання гарантованих пільгових перевезень, згідно із законодавством України; 3. не належного рівня комфорту, безпеки пасажирам та обслуговування персоналом. Для відповідного вирішення проблем пропонуємо: 1. запровадження систематичного контролю представником виконавчого органу (інспектор) та представником громадськості з публічними оповіщеннями результатів перевірки; 2. застосування заходів (попереджень, штрафів, розірвання договорів із перевізниками); 3.створення відкритих публічних умов з пошуку і визначення ефективних перевізників; 4. визначити публічну політику унеможливлення появи подібних пасажирських перевезень мешканцям місцевої територіальної громади, – йдеться у тексті петиції, яку підтримав 201 житель Полонської ТГ.

Голосування завершилось у п’ятницю, 26 листопада. З понеділка петицію візьмуть на опрацювання.

Рішення №15 п’ятдесят другої сесії I скликання “Про затвердження порядку розгляду електронних петицій, адресованих Полонській міській раді” приняли 10 серпня 2018 року. За цей період містяни подали 9 петицій (які оприлюднені на сайті) . Одна набрала 200 голосів, одна – на етапі голосування, решту містяни не підтримали.

Популярні пости