Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді школи, садочки та ІРЦ отримали подарунки від ЮНІСЕФ

У Шепетівській громаді школи, садочки та ІРЦ отримали подарунки від ЮНІСЕФ

У Шепетівській громаді школи, садочки та ІРЦ отримали подарунки від ЮНІСЕФ

Найактивніші у реалізації проєкту “Поруч”: 8 навчальних закладів Шепетівської громади отримали подарунки від ЮНІСЕФ.

Нагороди отримали Шепетівський ІРЦ, ДНЗ та школи громади: ЗОШ №1, СЗОШ №2, Гімназія №4, КДЮСШ, ЗДО №7 “Дюймовочка”, ЗДО №11 “Дзвіночок”, ЗДО №4 “Світлячок”.

Зокрема за участі заступниці міського голови Галини Безкоровайної та начальниці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Наталії Стасюк, керівникам закладів та вчителям фізичної культури передали набори: «Школа в коробці» (розрахований на 40 учнів та одного вчителя) – для шкіл та набір «Розважальна діяльність» для закладів дошкільної освіти. Звертаючись до присутніх, заступниця міського голови Галина Безкоровайна наголосила на важливості подібних спортивних проєктів, особливо зараз, у час війни, коли діти потребують ще більше підтримки й уваги. Заступниця подякувала учасникам і тренерам за активність та привітала з поповненням новим інвентарем, а також відзначила вагому роль координатора проєкту – Віктора Козійчука, який зумів зацікавити і стимулювати дітей.

У Шепетівський громаді спільний проєкт МОН і ЮНІСЕФ «Поруч» реалізовували влітку 2022 року. Його метою було забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді, сім’ям, які постраждали від війни.

Спортивну складову проєкту реалізовував благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.