П’ятниця, 29 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді відбувся турнір зі швидких шахів

У Шепетівській громаді відбувся турнір зі швидких шахів

З 23 по 27 січня у міському шаховому клубі відбувся турнір зі швидких шахів серед юнаків та дівчат поміж навчальних закладів Шепетівської міської територіальної громади в рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спорт, що нас об’єднує».

До участі у турнірі було заявлено 24 юнаки та 7 дівчат різних вікових груп. Змагання проводились в особистому заліку, окремо серед юнаків та дівчат, – розповідають у Шепетівській міській раді.

Отож, серед юнаків здобув перемогу Мойпанюк Нікіта (Шепетівський професійний ліцей), друге місце виборов Бондар Олександр (НВК№1), третє – Єрьоменко Архип (НВК№3).

Серед дівчат перемогу виборола Гудзь Юлія (НВК№2 школа-гімназія), друге місце посіла Щербакова Ксенія (НВК№3), третє – Гавриш Яна (Гімназія №4). Лідери особистої першості були нагороджені подарунками, кубками, грамотами та медалями, – додають у міській раді.