Четвер, 19 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді вшанували пам’ять учасників Революції Гідності

У Шепетівській громаді вшанували пам’ять учасників Революції Гідності

У Шепетівській громаді вшанували пам’ять учасників Революції Гідності

У неділю, 20 лютого, в Україні вже увосьме відзначили День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

Зокрема в Шепетівській громаді в міському будинку культури відбувся тематичний захід, приурочений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті земляка, Героя України Миколи Дзявульського.

Сьогодні пригадуємо поіменно та віддаємо шану та подяку янголам-охоронцям України, Небесній Сотні, яка кров’ю та життям відстояла Гідність українського народу у листопаді 2013 – лютому 2014 років. Ця революційна зима забрала життя і нашого земляка – Миколи Степановича Дзявульського. Куля снайпера влучила йому у серце, символічно пробивши паспорт громадянина України, зазначив Віталій Бузиль, міський голова Шепетівки. – Спочивайте з миром, побратими, охороняйте нас згори, бо в українського народу знову виклик ціною у незалежність. Але ми безперечно встоїмо!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.