Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській лікарні провели першу операцію із застосуванням системи вакуумної терапії ран німецького виробництва

У Шепетівській лікарні провели першу операцію із застосуванням системи вакуумної терапії ран німецького виробництва

У Шепетівській лікарні провели першу операцію із застосуванням системи вакуумної терапії ран німецького виробництва

До КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» прибула система лікування  ран негативним тиском німецького виробництва. Про це повідомив депутат Шепетівської міської ради та лікар Шепетівської багатопрофільної лікарні Олег Довгань.  

Слова щирої подяки для Юлії Коваленко, українсько-канадській Асоціації “ТРИЗУБ” за придбання та передачу якісної системи VAC-терапії «Vivano Tec» виробництва Німеччини для потреб лікування наших захисників,-  зазначив Олег Довгань.

Також лікар написав у соціальних мережах, що дане обладнання прибуло вночі.
А вже вранці операційна бригада КНП “Шепетівська багатопрофільна лікарня” у складі завідувача травматологічного відділення Михайла Федини, лікарів-травматологів Євгена Колодчука та Геннадія Горщара, лікаря-анестезіолога Романа Романюка, операційної сестри Ольги Столярчук виконала перше оперативне втручання з використанням даної сучасної методики лікування.

Зазначимо, що апарат для вакуумної терапії ран «Vivano Tec» виробляє контрольований негативний тиск постійної величини, що застосовується до ранової поверхні. Лікування негативним тиском – це сучасна методика лікування ран, що призводить до прискорення загоєння ран та дозволяє успішно лікувати їх, оптимізуючи перебіг ранового процесу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.