Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській ТГ провели Дні сталої енергії

У Шепетівській ТГ провели Дні сталої енергії

У Шепетівській ТГ провели Дні сталої енергії

Дні сталої енергії тривали у Шепетівській міській ТГ з 2 по 6 жовтня у рамках Європейського тижня сталої енергії.

Заходи відбулися під гаслом “Збережемо енергію сьогодні – збережемо природу у майбутньому!”.

Це чудова нагода знову об’єднати наші спільні зусилля в напрямку енергоефективності та бути привітними до екології, підвищити культуру енергозбереження, підкреслити важливість переходу до чистої енергії.

Стартували тиждень тренінгом для енергоменеджерів «Енергомоніторинг та енергоменеджмент: від теорії до практики».

Впродовж тижня освітні заклади провели ряд заходів, школярі взяли участь у конкурсі малюнків «Збережемо енергію – збережемо майбутнє!». З метою ефективного використання енергоресурсів проведено виховні години на тему: «Будьмо енергоощадними!».

Дошкільнята в ігровій формі вчились сортувати сміття та знайомились з відновлювальними джерелами енергії.

У Шепетівському професійному ліцеї відбулися майстер-класи «Стала енергія – енергія комфорту», які відвідали старшокласники. Театральною студією «Браво» Шепетівського міського будинку культури командою «Щенячий патруль» для вихованців ЗДО №11 «Дзвіночок» проведено повчальний захід під гаслом: «Бережи природу – не сміти!», де діти вчилися збирати та правильно сортувати сміття. У кінотеатрі «STARLOFT» учні шкіл переглянули відеофільм «Дім: побачення з планетою» в якому продемонстровано всю красу нашої планети й наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини.

У міській раді дякують усім причетним до проведення заходів.

Дякуємо усім, хто долучився до важливих заходів, які мають навчальний характер. Сподіваємось, що цей час проведено з користю! Особлива подяка керівництву кінотеатру «STARLOFT» за транслювання фільму та Шепетівському професійному ліцею за проведений майстер-класу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.