Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському лісгоспі пояснюють: з настанням холодів лісові мешканці потребують підтримки

У Шепетівському лісгоспі пояснюють: з настанням холодів лісові мешканці потребують підтримки

У Шепетівському лісгоспі пояснюють: з настанням холодів лісові мешканці потребують підтримки

Учора, 7 грудня, у Шепетівському районі в прилісовій зоні поміж селом Клементовичі та Шепетівкою знайшли лебедя. Після кваліфікованого огляду птаха транспортували до Хмельницького реабілітаційного центру для тварин.

Фахівці розповідають, такі ситуації трапляються у випадках ранньої зими, або ж тривалого тепла, коли перелітні птахи не встигають зорієнтуватись щодо міграції. Загалом, подібні випадки є радше рідкістю, аніж правилом. Однак, подбати про тих птахів і тварин, що зимують у наших широтах, – завдання лісівників.

– Упродовж літа ми заготовляємо різноманітні корми для тварин. Єгері лісгоспу заготовили 5 т овесу, 3 т сіна, 2 т кукурудзи, 5 тисяч листяних пучків, 40 т зерновідходів і 1 т солі, які будуть викладені протягом зими в місцях підгодівлі. Для цього на території підприємства створено 6 підгодівельних комплексів, 75 годівниць та 85 солонців, – коментують у ДП “Шепетівський лісгосп“.

Упродовж тижня на території обслуговування лісгоспу вже тривають заходи з підгодівлі. Зокрема, лісами розвезли 40 т зерновідходів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.