Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівському районі затримали підозрюваних у браконьєрстві

У Шепетівському районі затримали підозрюваних у браконьєрстві

У Шепетівському районі затримали підозрюваних у браконьєрстві

Під час одного зі спільних систематичних рейдів поліції та лісівників регіону затримали групу чоловіків, підозрюваних у браконьєрстві.

– Під час нічного рейду, 27 січня 2022 року, лісова охорона ДП «Ізяславський лісгосп» у складі помічника лісничого Плужненського лісництва Синюка О. В., мисливствознавця Семеновича Д. С., єгерів Миколайчука О. В. та Савчука Ю. В. спільно з поліцейськими офіцерами громади Ткачуком О. М. та Гончаруком М. Р. у лісових угіддях підприємства виявили невідомий автомобіль, – розповідають у пресслужбі ДП “Ізяславський лісгосп”.

Коли правоохоронці затримали авто, його кермувальник відмовився від поверхневого огляду на місці зупинки. Чоловік запропонував проїхати до найближчої поліцейської дільниці, що у Плужненській ТГ. Під час шляху до дільниці, під супроводом авто лісників та поліцейських, водій намагався утекти – він змінив напрям руху та пришвидшився.

Спільній рейдовій бригаді вдалось наздогнати автомобіль та затримати пасажира. Водій з іншими пасажирами покинув автомобіль і втік, але невдовзі повернувся. У затриманих виявлено мисливський карабін з прицілом нічного бачення.

Наразі за фактом триває слідство.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.