Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У шепетівських освітніх закладах запустили опалення: школярі та дошкільнята повернуться за парти

У шепетівських освітніх закладах запустили опалення: школярі та дошкільнята повернуться за парти

У шепетівських освітніх закладах запустили опалення: школярі та дошкільнята повернуться за парти

Вчора, 30 жовтня, у десяти загальноосвітніх навчальних закладах та десяти дошкільних навчальних закладах Шепетівки розпочато довгоочікуваний опалювальний сезон.

Шепетівське підприємство теплових мереж повідомляє, що станом на 17:15 в усіх дошкільних та загальноосвітніх закладах міста запущені в роботу котельні. Розпочато теплопостачання! – про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Шепетівки Віталій Бузиль.

Зокрема, очільник повідомив, що з понеділка планують приймати дітей в усі дитсадочки міста. Також за парти повернуться школярі 1-4 класів.

Щодо навчання учнів 5-11 класів, то в деяких ще триватиме «дистанційка» через те, що Хмельниччина потрапила до «червоної зони», а не в усіх школах наразі маємо 100-відсоткову вакцинацію серед працівників, як того вимагає постанова Кабміну. Але, сподіваємося, ця ситуація також триватиме недовго, і незабаром усі учні зможуть повернутися до нормального навчання у класах, – зазначив Віталій Бузиль.

Нагадаємо, що від 18 жовтня в Шепетівці на дистанційному навчанні були 10 загальноосвітніх шкіл та 10 дитячих садочків. З 25 жовтня у школах розпочалися осінні канікули, які мають закінчитися уже 1 листопада.

Популярні пости