Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці єгері годують тварин

У Шепетівці єгері годують тварин

У Шепетівці єгері годують тварин

В Україні сніговий покрив сягає в деяких місцях до двох метрів. У таких умовах лісовим тваринам важко добувати собі корм, тому єгері підгодовують їх.

Наприклад, для зайця критичним є сніговий покрив у 20 см. Під таким шаром снігу тварина вже не може знайти собі їжу. Козуля може пошукати їжу під шаром снігу не більше ніж 40 см, а кабан – 60-70 см.

Особливо непросто лісовим тваринам, коли під час снігу посилюється мороз, адже на снігу утворюється кірка, яку важко пробити. Також у подібних випадках тварини часто травмуються, вони розривають лід ногами і здирають шкіру до крові. В зимових умовах рана затягується довго.

Працівники державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» приходять на допомогу звірям. Вони облаштовують місця, де тварини можуть харчуватися. Єгерями лісгоспу побудовано 6 підгодівельних комплексів, де звірі можуть поїсти сіна, листяних пучків, зерна, солі, а також відпочити, перечекати хуртовину. В мисливських угіддях лісгоспу функціонують 75 годівниць та 85 солонців.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.