Четвер, 29 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці музейники провели дітям майстер-клас з виготовлення підсвічника

У Шепетівці музейники провели дітям майстер-клас з виготовлення підсвічника

У Шепетівці музейники провели дітям майстер-клас з виготовлення підсвічника

У краєзнавчому відділі Музею пропаганди провели театралізоване свято “Українські вечорниці”. Під час заходу дітям організували й майстер-клас з виготовлення підсвічника.

  • Канікули – це чудовий час, щоб відвідати музей. У період зимових свят у нас традиційно проводиться багато театралізованих свят, вечорниць, колядок та інших цікавих традицій наших предків, які ми зберігаємо та відтворюємо, – зазначають музейники.

Фахівці відзначили, що вечорниці були однією із традиційних форм зимових розваг нашої молоді по всій території України. Хлопці та дівчата збиралися в хаті, спілкувалися, розважалися, співали пісень. А проте вечорниці ніколи не були часом ледарювання. Кожен з учасників приносив з собою якусь роботу, що її робив протягом вечора: шиття, вишивання, в’язання, мотання пряжі та ін.

  • Відтворюючи давні українські традиції, і ми не сиділи склавши руки. Після театралізованого свята діткам провели майстер-клас з виготовлення підсвічника, який став символом Світла, що перемагає темряву. Адже, на жаль, навіть найменші наші дітки вже знають, що таке війна та її наслідки, що таке повітряна тривога, куди йти в укриття та найголовніше – Світло завжди перемагає темряву, – додали музейники.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.