Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці назвали вулиці на честь двох Героїв України

У Шепетівці назвали вулиці на честь двох Героїв України

У Шепетівці назвали вулиці на честь двох Героїв України

У Шепетівці перейменували дві вулиці на честь двох полеглих земляків-Захисників, яким присвоєно звання Героя України. Це – Володимир Українець та Артем Слісарчук. Рішення про перейменування ухвалили під час чергової сесії Шепетівської міської ради 28 травня.

  • На честь Володимира Українця перейменували вулицю Рубіжну, а колишня вулиця Олекса Брести тепер матиме у назві ім’я Артема Слісарчука, – зазначили у Шепетівській міській раді.

Володимир Українець від початку повномасштабного російського вторгнення розпочав службу у скла­ді так­тичної гру­пи вогне­вої під­трим­ки. Виконував бойові завдання на Запорізькому напрямку. Восени 2022 ро­ку у ході українського контрнаступу брав участь у про­ве­ден­ні опе­ра­тив­но-бойово­го за­хо­ду біля села Білогір’я, на Запоріжжі, ме­тою яко­го бу­ло ви­яв­лення осо­бо­во­го скла­ду, тех­ні­ки та по­зи­цій про­тив­ни­ка. Тоді, завдяки його діям, ворог мав значні втрати.

Під час масованого авіаційного та артилерійського обстрілу по закритій українській позиції 29 листопада 2022 року 40-річний Захисник загинув. 8 липня 2023 року підполковнику Володимиру Володимировичу Українцю присвоєно звання «Герой України» з удостоєнням ордена «Золота зірка» (посмертно).

Артем Слісарчук став на захист країни у 2014 році. За його плечима було близько десятка ротацій на схід. Він пройшов шлях від солдата до офіцера. Від початку повномасштабного вторгнення разом з побратимами тримав оборону Харківщини. 24 березня 2024 року Артем Слісарчук героїчно загинув, коли зупиняв авіацію ворога поблизу Ізюма. Зенітний ракетний комплекс, обслугу якого він очолював, бився до останнього.

Посмертно Артему Слісарчуку присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». Указ президент Володимир Зеленський підписав у день, коли офіцеру мало б виповнитися 32 роки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.