Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці планують покращити теплопостачання

У Шепетівці планують покращити теплопостачання

У Шепетівці планують покращити теплопостачання

25 січня у Шепетівській міській раді відбулася прес-конференція, на якій обговорювали стратегію стабілізації системи теплопостачання міста. Мета зустрічі – довести до відома громадськості ключові позиції місцевої влади та обговорити перспективні шляхи впливу на ситуацію.

Спікерами прес-коференції стали Віталій Бузиль, міський голова м. Шепетівка, Ігор Ялоха, заступник міського голови з житлово-комунальних питань, Юрій Ґудзик, начальник управління житлово-комунального господарства, Володимир Кушнір, директор Шепетівського комунального підприємства теплових мереж, та Тетяна Хащевська, економіст Шепетівського комунального підприємства теплових мереж. Також до обговорення долучилися представники управляючих компаній міста: ПП “Управлінська компанія “Управдом”, ПП “Житлофонд-Шепетівка”, ПрАТ “Шепетівкагаз”.

Міська влада приділяє увагу наступним питанням: збалансованість тарифів, безпека при переході на індивідуальне опалення, ґрунтовний аналіз схеми теплопостачання міста, мінімізація тепловтрат підвальних і горищних приміщень, напрацювання загальноміської нормативно-правової документації, заміна елементів теплопроводів тощо.

Прогноз щодо тарифів на 2022-й рік наразі залишається незмінним – ціна навряд стане меншою. Тарифи на енергоносії наразі постійно зростають і передумов їх зниження немає. Ми маємо зосередитися на енергозберігаючих технологіях. В структурі тарифу на централізоване теплопостачання понад 70% складає тариф на природний газ і тариф на електроенергію, який встановлюється на рівні держави, – зазначає міський голова.

Окрім тепла, під час діалогу з журналістами також поставали питання контролю харчування дітей в школах міста, зупинок, транспортних перевезень, які потребують покращення та мають бути з регулярним графіком курсування містом, облаштування благоустрою та інше. Міський голова Віталій Бузиль запевнив, що тримає ці та інші важливі питання на контролі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.