Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці презентували дитячі волонтерські рухи

У Шепетівці презентували дитячі волонтерські рухи

У Шепетівці презентували дитячі волонтерські рухи

Із перших тижнів повномасштабного вторгнення разом із дорослими до волонтерської роботи в Україні долучаються і діти. Як це відбувається у Шепетівській громаді представники Державного архіву Хмельницької області та Шепетівського культурного пласту обговорювали 2 березня.

Суспільний діалог та презентація відбулися у Шепетівській міській бібліотеці для дітей та дорослих№2. Там наразі триває виставка, присвячена дитячому волонтерству. Експозицію організувала місцева бібліотекарка Ольга Руда.

Відповідальність за свою країну та майбутнє не має вікових обмежень, тому до підтримки українства долучаються і діти. Їх самовідданість та громадянська позиція – маркер того, що в Україні підростає чудове та самоусвідомлене покоління. Ця виставка присвячена тим щирим та неймовірним вчинкам, якими наші юні волонтери і досі вражають нас – дорослих, – каже Ольга Руда.

Бібліотекарі дитячої книгозбірні презентували відео “Нескорений майдан: 2014-2023”, розповідаючи про волонтерство бібліотек після початку повномасштабної війни.

Шепетівська міська бібліотека 1 презентувала книгу пам’яті ”Героїв завжди пам’ятають на небі і на рідній землі “.

Матеріали із цих проєктів стануть джерелом для створення ініційованої ОВА книги про дітей-волонтерів Хмельниччини.

Також відбулась виставка робіт вихованців Шепетівської дитячої художньої школи.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.