Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці продовжується благоустрій міста всіма охочими

У Шепетівці продовжується благоустрій міста всіма охочими

У Шепетівці продовжується благоустрій міста всіма охочими

На заклик міського голови Шепетівки Віталія Бузиля щодо прибирання та благоустрою міста зголосилися не лише комунальні служби, а й волонтери та всі небайдужі. Вже два тижні продовжуються інтенсивні прибирання вулиць та зелених зон.

За установами та організаціями закріпили території  для прибирання та благоустрою, визначили комплекс здійснюваних заходів та обов’язки кожного.

За цей час силами Шепетівського ремонтно-експлуатаційного підприємства спільно з працівниками з господарчого обслуговування галузей освіти та культури проводилось санітарне прибирання на вулицях: Миколи Островського, Валі Котика, Старокостянтинівського шосе, Героїв Небесної Сотні, Судилківської, Української, Залізничної та в сквері ім. Валі Котика.

А на Проспекті Миру прибирання проводиться силами працівників адміністрації суботнього ринку Шепетівки. Біля міського Будинку Культури облагороджують територію працівники творчих гуртків та колективів. Уже зараз біля кінотеатру волонтери розчистили значну кількість чагарників та прибрали сміття.

Водночас працівники комунального підприємства ШРЕП збирають і вивозять сміття та гілля з ділянок, де ведеться прибирання, здійснюють ремонтно-відновлювальні роботи зовнішнього освітлення, заміну та демонтаж аварійних освітлювальних опор.

Раніше ми повідомляли, що на Ізяславщині знайшли бойові снаряди та знешкодили їх.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.