П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці стартувала виставка “Майдан: простір творчості”

У Шепетівці стартувала виставка “Майдан: простір творчості”

У Шепетівці стартувала виставка “Майдан: простір творчості”

12 лютого в Музеї Пропаганди відбулася презентація виставки робіт студентів-дизайнерів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури під назвою «Майдан: простір творчості». Захід присвячений вшануванню Дня Героїв Небесної Сотні.

Шепетівчани в ці дні з особливим сумом та сердечністю згадують свого земляка, Героя України Миколу Дзявульського.

Творчі роботи для експозиції надав та презентував Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності.

У події взяли участь заступник голови Шепетівської міської ОТГ Галина Безкоровайна, інші представники міської та районної влади, а також учасник Революції гідності Володимир Бученко, який розповів про події на Майдані у 2013-2014 рр.

Ідея створення представлених робіт належить професору, засновнику й керівнику майстерні графічного дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Віталію Шості.

«Майдан: простір творчості» – це 74 мистецькі об’єкти на тему Майдану, які розповідають про російську інформаційну та збройну агресію. Представлено серію з 12 плакатів «Апостоли гідності»; масштабну фотосесію об’єктів Майдану, що вишиковує стрій щитів – уособлення захисників Майдану поряд зі священними гаслами-посланнями; календарі на тему Майдану; серію акцидентних абеток «Автограф Майдану»; цикл робіт «Це – медіавійна», де викривається цинічна політика Росії при використанні інформаційної зброї тощо.

Виставка триватиме до 14 березня 2021 року.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.