Вівторок, 22 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці та ще у двох містах Хмельниччини з’являться сучасні дефібрилятори з штучним інтелектом

У Шепетівці та ще у двох містах Хмельниччини з’являться сучасні дефібрилятори з штучним інтелектом

У Шепетівці та ще у двох містах Хмельниччини з’являться сучасні дефібрилятори з штучним інтелектом

У Шепетівці, Хмельницькому та Кам’янці-Подільському найближчим часом з’являться сучасні дефібрилятори. Як повідомляють в “Укрзалізниці”, такі прилади вже встановлені на вокзалах семи найбільших міст і ще понад сорок забезпечать невдовзі.

Встановлять їх за сприяння Товариства Червоного Хреста України, представники якого днями передали “Укрзалізниці” 44 автоматичних зовнішніх дефібриляторів.

Представники Червоного Хреста України планують провести з працівниками вокзалів (чергові по вокзалу, чергові з надання довідок, адміністратори, чергові по залу, всього – 225 осіб) навчання з надання первинної домедичної допомоги та надання допомоги із застосуванням дефібриляторів, – зазначають в установі.

Зокрема в компанії наголошують, що наявність такого пристрою значно підвищує можливість врятувати людину під час зупинки серця до приїзду швидкої допомоги.

Дефібрилятор зі штучним інтелектом, встановлений ще торік на Центральному залізничному вокзалі Києва, врятував життя пасажиру під час евакуації на початку широкомасштабної війни, – додали в “Укрзалізниці”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.