Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці ціна на газ знову зросте: скільки платитимуть клієнти «постачальника останньої надії»

У Шепетівці ціна на газ знову зросте: скільки платитимуть клієнти «постачальника останньої надії»

У Шепетівці ціна на газ знову зросте: скільки платитимуть клієнти «постачальника останньої надії»

Клієнти, для яких «Нафтогаз України» є «постачальником останньої надії», у жовтні за газ будуть платити на 38% більше, ніж у вересні. Відтак, ціна для домогосподарств у місті Шепетівка, які наразі є його клієнтами, становитиме 16,56 грн / куб.м (без урахування вартості доставки).

– З урахуванням коефіцієнту, який відображає співвідношення одиниць енергії (МВт-год) та об’єму, а також поточного обмінного курсу гривні до євро і спреду, ціна на природний газ для клієнтів постачальника «останньої надії» у жовтні становитиме 16,56 грн за куб. м, – зазначено на сайті НАК «Нафтогаз України».

Зокрема, вереснева ціна «Нафтогаз України» для клієнтів ПОН становила 12 грн/ куб. м.

На даний час газ від ПОН отримують понад 600 тис. клієнтів в Донецькій, Херсонській і Полтавській областях, а також в місті Кременець Тернопільської області, в Мелітополі і Мелітопольському районі Запорізької області, Коростишеві та Коростишівському районі Житомирської області, місті Шепетівка Хмельницької області.

Довідка:

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» була визначена Кабміном постачальником «останньої надії» у липні 2020 року строком на три роки.

Постачальник «останньої надії» (ПОН) – страховка від раптової втрати поточного постачальника (наприклад, бо постачальник збанкрутував або ліквідований, або його ліцензія анульована). ПОН підтримає безперебійне газопостачання. Послуги ПОН потрібно обов’язково сплачувати. Постачальник «останньої надії» має право постачати газ клієнту до 60 днів (не довше, ніж до кінця календарного місяця, наступного за місяцем початку фактичного постачання природного газу).

Популярні пости