Четвер, 11 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці відбудеться сімейний мюзикл “Король Лев”

У Шепетівці відбудеться сімейний мюзикл “Король Лев”

У Шепетівці відбудеться сімейний мюзикл “Король Лев”

Прем’єра сімейного мюзиклу “Король Лев” проходитиме 12 лютого о 17:00. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомляє Шепетівський міський будинок культури, який організовує захід.

Постановка дитячої театральної студії “Дивовижні” Шепетівського МБК організована під керівництвом режисера-постановника Юлії Рабчевської. В студії займається 40 юних акторів, в постановці задіяні також хореографічні колективи і хореограф-постановник.

Це не перша наша спроба постановки подібних робіт. Наш колектив раніше давав виставу “Крихітка Енні” (за однойменним Бродвейським мюзиклом) ще до пандемії, а під час карантину талановиті актори брали участь в багатьох театральних онлайн-фестивалях. “Король Лев” – друга серйозна постановка, яку ще не ставили в Шепетівці, – коментує Вікторія Талімончук, директор МБК.

Триватиме мюзикл 1 год 20 хвилин. Наповненість приміщення складатиме не більше 50%, аби забезпечити всі необхідні санітарні та протиепідеміологічні норми. Глядачам вимірюватимуть температуру на вході до приміщення. Квитки можна придбати на місці у МБК.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.