П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці відбулася зустріч влади з благодійникам та родинами військових

У Шепетівці відбулася зустріч влади з благодійникам та родинами військових

У Шепетівці відбулася зустріч влади з благодійникам та родинами військових

У Шепетівці відбулася тристороння зустріч: влада – матері, дружини з родин військовослужбовців – Громадські організації. Деталі зустрічі – далі в матеріалі.

У роботі «круглого столу» взяли участь заступниця голови Шепетівської РДА Ольга Лащ-Пипич, начальниця управління соціального захисту населення Ліліана Танасієнко, керуючий справами виконавчого апарату Шепетівської районної ради Анатолій Липкань, керівниця відокремленого підрозділу у Хмельницькій області ВГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» Світлана Пулим, представники Товариства Червоного Хреста, «Шепетівської спілки учасників бойових дій в зоні АТО», благодійних фондів «Благодійний фонд «Зміцнення громад», «Благодійний фонд «Неймовірні люди».

Під час зустрічі йшлося про соціальні гарантії: виплати, пільги, компенсації, надання психологічної підтримки жінок, гуртування навколо вирішення спільних проблем, гуманітарної допомоги, організації заходів вшанування пам’яті полеглих Воїнів, а також заходів, спрямованих на психологічну реабілітацію та адаптацію родин загиблих Захисників тощо, – зазначили у Шепетівській РДА.

Як зазначила керівниця відокремленого підрозділу у Хмельницькій області ВГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України», метою заходу є привернення уваги влади та суспільства до потреб родин загиблих та безвісти зниклих Воїнів.

Нас усіх об’єднує спільне горе – втрата найдорожчих людей у війні, що триває з 2014 року. Вже 10 років гинуть наші діти, кращі з кращих синів та доньок України. Лише спільними зусиллями ми можемо стати міцною опорою для усіх родин, чиї близькі загинули, захищаючи Батьківщину. Наша організація діє в області з 2023 року. Це осередок взаємодопомоги, який об’єднує сьогодні більше ста матерів і жінок загиблих Героїв. Ми підтримуємо одна одну та намагаємось завжди допомогти у вирішенні проблем, пов’язаних із втратою близьких людей, – зазначила Світлана Олександрівна.

Якщо вам потрібна підтримка та консультація з питань, якими опікується ГО, звертайтеся до керівниці відокремленого підрозділу у Хмельницькій області ВГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» Світлани Пулим за телефоном: +38 (096) 155-87-611.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.