П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці відбувся благодійний танцювальний марафон

У Шепетівці відбувся благодійний танцювальний марафон

У Шепетівці відбувся благодійний танцювальний марафон

У Шепетівському міському будинку культури відбувся благодійний танцювальний марафон «В ритмі Перемоги». Паралельно йому тривав аукціон «Разом до Перемоги!».

7 грудня митці збирали кошти на придбання зарядної станції “Екофло” для 15 мобільного прикордонного загону «Гвардія наступу. Сталевий кордон», ВПС БПЛА, Державної прикордонної служби.

У марафоні взяли участь:

  • Ансамбль «Овація» Мистецької школи «Шепетівська музична школа» (кер. Іванна Бейзимова);
  • Хореографічний колектив «Lady dance» Мистецької школи «Шепетівська музична школа» (кер. Любов Камфорович);
  • Народний аматорський театр танцю «Віват» Шепетівського міського будинку культури (кер. Олена Новомодна);
  • Народний колектив спортивно-бального танцю «Браво» (кер. Діана Кучер);
  • Дитяча громадська організація спортивно-бальний клуб «Інеш» (кер. Інна Головач);
  • Студія танцю «Платформа» (кер. Анна Ревуцька).

Ми всі разом зібрали 25 650 грн! А це – частина суми, яка потрібна на купівлю зарядної станції “Екофло” для 15 мобільного прикордонного загону «Гвардія наступу. Сталевий кордон», ВПС БПЛА, Державної прикордонної служби, – коментують у БК. – Ще раз дякуємо всім, хто долучився до марафону та аукціону, учасникам танцювальних колективів, майстрам, художникам, небайдужим містянам та тим, хто вподобав та придбав собі гарні речі. Завдяки людям, яким небайдужа доля України в цілому і кожного з нас окремо, ми маємо можливість і досі залишатися незалежною нескореною країною. Тож, шануймо тих сміливих, відважних, гідних своєї держави людей і рівняймось на них. Донатьмо та підтримаймо наших Захисників, бо завдяки ним ми зустрічаємо світанки! Слава Україні!

Довідка:

Всі учасники отримали подяки від міського голови Віталія Бузиля. А також грамотами від міського голови за активну громадянську позицію та благодійну діяльність, всебічну підтримку ЗСУ та вагомий внесок у національно патріотичне виховання дітей та молоді були нагороджені керівниця Народного аматорського театру танцю “Віват” Олена Новомодна та керівниця дитячої громадської організації спортивно-бальний клуб «Інеш» Інна Головач.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.