Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці відкрили головну ялинку міста та Ярмаркове містечко

У Шепетівці відкрили головну ялинку міста та Ярмаркове містечко

У Шепетівці відкрили головну ялинку міста та Ярмаркове містечко

Відкриття Новорічно-Різдвяних атракцій відбулось на площі Тараса Шевченка у Шепетівці напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня.

Фотозона ЦДЮТ
Фотозона ЦДЮТ. Фото Оксани Ісаєнко

Біля ялинки розташували традиційні фотозони, Вертеп, оновлену ілюмінацію “2021”. Композицію на площі доповнила тематична фотозона, яку створили колективом місцевого центру дитячої та юнацької творчості.

Ідея фотозони належить Наталі Літвінчук. Довкола неї об`єдналась команда однодумців, – розповідає заступниця директораз навчально-виховної роботи Шепетівського ЦДЮТ Оксана Ісаєнко. – Ми вирішили створити фотозону, яка не лише символізувала б прийдешній рік бика, а й те, що попри важкий минулий рік, варто всім гуртуватись, аби в майбутньому – усе було добре. Тому на площі – ціла родина.

Розмальовували фотозону і педагоги, і гуртківці. Доповнили композицію тюками сіна. В цілому, як коментують організатори відкриття, святкові локації – результат старань усіх небайдужих шепетівчан.

На відзначення Новорічних свят частково направили кошти міського бюджету, аби оновити елементи ілюмінації, що потребували реконструкції, – розповідає радниця Шепетівського міського голови Ольга Петрова. – Основна кількість ялинкових прикрас залишилась з минулого року, зокрема, і ялинові іграшки. Частину надали підприємці.

За їх ініціативи облаштували і Ярмаркове містечко, у якому реалізують товари місцевих виробників. Переважно це – гарячі напої і страви, солодощі.

Ми – місцеві підприємці. Мешкаємо у Шепетівці. В районі маємо власну пасіку, де вже чотири покоління наша родина займається бджолярством, – розповідає Іванна. – Сьогодні я торгую медом, медовими напоями та десертами власного виробництва. Вся продукція – натуральна: власний мед, власні горішки.

Цьогоріч через пандемію коронавірусу в місті відмовились від гучних святкувань. Обмежились вітальним словом міського голови Віталія Бузиля та декількома концертними номерами. Також для безпеки громади на площі чергували спецслужби.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.