П’ятниця, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці військовослужбовець отримав покарання за купівлю психотропної речовини

У Шепетівці військовослужбовець отримав покарання за купівлю психотропної речовини

У Шепетівці військовослужбовець отримав покарання за купівлю психотропної речовини

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним військовослужбовця, що купив психотропну речовину «PVP», яка є особливо небезпечною. Між обвинуваченим і прокурором затвердили угоду про визнання вини. Чоловік сяде до в’язниці на 1 рік та 6 місяців.

Як встановило раніше слідство, військовослужбовець, перебуваючи у Шепетівці, здійснив через мережу Інтернет покупку небезпечної психотропної речовини. Товар він оплатив за допомогою сервісу «Easy Pay», після чого відправив продавцеві знімок про оплату.

Психотропна речовина  «PVP», яка є забороненою в Україні, прийшла «Новою Поштою». Обвинувачуваний попросив друга забрати товар. При цьому, друг не знав, що знаходиться всередині пакунку. Він забрав посилку та поклав її до себе в автомобіль.

Працівники правоохоронних органів, внаслідок спецоперації, обшукали автомобіль та вилучили небезпечну речовину. Під час розслідування обвинувачений пішов на угоду з прокурором та повністю визнав свою вину. Суд призначив йому міру покарання у вигляді ув’язнення на строк 1 рік та 6 місяців.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.