Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці за місяць зареєстрували 6 петицій

У Шепетівці за місяць зареєстрували 6 петицій

У Шепетівці за місяць зареєстрували 6 петицій

З 1 лютого 2021 року у Шепетівці запрацювала система електронних звернень громадян. Кожен охочий може зареєструвати свою петицію і, щоб її розглянули, необхідно, щоб вона набрала мінімум сто голосів підтримки.

Наразі вже зареєстровано шість петицій, які пов’язані з різними питаннями. З цих шести петицій, чотири зареєстрував один автор. Найбільше містяни пропонують поліпшити інфраструктуру, благоустрій міста, дороги та інше.

Перелік зареєстрованих петицій:

  • “Зробити Шепетівку чистішою від зовнішньої реклами“ (автор Руслан Шевчук). Суть петиції – в регуляції чисельності сітілайтів та білбордів у центрі міста.
  • Встановлення пам’ятника Степану Бандері (автор Володимир Поліщук). Розмістити його пропонують на місці скинутого пам’ятника Леніну, на площі навпроти міського будинку культури.
  • Розробити маршрут об’їзду міста у разі раптового закриття мосту (автор Вадим Тихонюк).
  • Встановити освітлення Музею Пропаганди (автор Вадим Тихонюк). Суть петиції – разом з керівництвом музею та громадою розробити проєкт та встановити освітлення верхньої частини музею білим світлом у темний час доби.
  • Збір вторинної сировини: скло (автор Вадим Тихонюк). У зверненні йдеться про розробку механізму підключення багатоквартирних будинків до програми зі збору скляних відходів.
  • Зберегти асфальтове покриття на провулку Подільському та зробити її безпечнішою (автор Вадим Тихонюк). Суть петиції – у тому, аби влаштувати дренаж дощової води, провести ямковий ремонт та продовжити наявний хідник до кінця вулиці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.