Понеділок, 21 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці заборонять стихійну торгівлю на тротуарах біля ринку

У Шепетівці заборонять стихійну торгівлю на тротуарах біля ринку

У Шепетівці заборонять стихійну торгівлю на тротуарах біля ринку

На тротуарі від ТЦ “Урожай” до ТЦ “Дружба” у Шепетівці заборонять торгувати. А всім підприємцям рекомендують перейти на торгові точки КП “Шепетівський ринок”. Про це сьогодні у своєму фейсбуку повідомив голова Шепетівської громади Віталій Бузиль.

Таке рішення було прийнято у ході громадського обговорення щодо стихійної торгівлі на тротуарі по вулиці Героїв Небесної Сотні.

Обговорення відбулось за участі представників влади, правоохоронних органів, комунальних підприємств, активну участь у дискусії взяли також підприємці, мешканці, які реалізовують самовирощену сільськогосподарську продукцію, громадські активісти. Всі разом зійшлися на єдиний думці – всі підтримують перехід на територію КП “Шепетівський ринок”, але робити це необхідно всім гуртом. Адміністрація ринку своєю чергою запевнила, що прикладе максимум зусиль для створення рівних умов для переходу.

Зі слів Бузиля, до 1 серпня триватиме перехідний період, після чого уповноважені органи здійснюватимуть контроль за виконанням рішення про заборону торгівлі там.

До 1 серпня адміністрація ринку має забезпечити підприємців достатньою кількістю торгових точок або місцями за прилавками та всіляко сприяти суб’єктам господарювання та продавцям самовирощеної сільськогосподарської продукції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.