Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці запобігають насильству та підтримують багатодітних матерів

У Шепетівці запобігають насильству та підтримують багатодітних матерів

У Шепетівці запобігають насильству та підтримують багатодітних матерів

17 грудня в Шепетівській ТГ відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної політики і попередження торгівлі людьми під головуванням Галини Безкоровайної, заступниці міського голови з гуманітарних питань.

У ході роботи було підведено підсумки акції «16 днів проти насильства», під час реалізації якої в місті пройшов ряд заходів, спрямованих на попередження насильства в сім’ї. Про це розповіла начальниця управління у справах сімї, молоді та спорту Наталя Стасюк.

Також було обговорено кандидатури двох осіб, Валентини Багнюк та Оксани Мельник, на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Після представлення пакету документів, що підтверджують гідне виховання п’яти і більше дітей, ці кандидатури було схвалено на подання.

Координаційна рада в робочому порядку схвалила План невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, де, зокрема, передбачено заходи з надання безоплатної правової допомоги, інформаційно-просвітницьку діяльність, а також роботу мобільних груп відповідного напрямку.

Члени ради рекомендували призначити Аллу Гайдай, начальницю відділу у справах сімї та молоді, радницею з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.