Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці засудили горе-бізнесменів, які займалися гральним бізнесом

У Шепетівці засудили горе-бізнесменів, які займалися гральним бізнесом

У Шепетівці засудили горе-бізнесменів, які займалися гральним бізнесом

Шепетівський міськрайонний суд затвердив угоди про визнання винуватості, які уклали прокурор та троє жителів Шепетівки, що обвинувачені у зайнятті гральним бізнесом, наймолодшого – ще у носінні, зберіганні та придбанні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Усіх трьох суд визнав винними за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (в редакції від 23.10.2014) та призначив узгоджене покарання – по 102 тис. грн штрафу. Наймолодшого чоловіка – винним також за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України, додавши до штрафу три роки позбавлення волі. Проте від реального відбування покарання ув’язненням суд його звільнив на один іспитовий рік, – повідомили у пресслужбі суду.

За матеріалами справи, троє чоловіків Шепетівки вирішили заробити на організації та проведенні гри у карти “Покер”. Таким бізнесом мешканці займалися з весни 2015 по листопад 2016 року. При цьому, тричі змінювали адресу грального закладу, бо правоохоронці постійно викривали організаторів.

Під час судового засідання прокурор підписані угоди підтримав. Сказав, що вони відповідають закону, кримінальні правопорушення, які інкримінують обвинуваченим, належать до числа тих, щодо яких передбачена можливість укладення угод про визнання винуватості. Є достатньо доказів, які підтверджують вину шепетівчан в інкримінованих злочинах. Зазначив також, що сторони добровільно уклали угоди й вони відповідають інтересам суспільства та не порушують права, свободи чи інтереси сторін або інших осіб – у справі немає потерпілих, – зазначили в суді.

Обвинувачені та їх захисники просили суд затвердити угоди про визнання винуватості. Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Популярні пости