Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » У Славуті чоловік отримав 12 років за вбивство

У Славуті чоловік отримав 12 років за вбивство

У Славуті чоловік отримав 12 років за вбивство

Шепетівський міськрайонний суд призначив жителю м. Славута покарання у вигляді позбавлення волі на 12 років та штраф за моральну шкоду у вигляді 600 тисяч гривень за вбивство. 10 лютого 2020 року обвинувачений скоїв злочин, зарізавши ножем свого знайомого у с. Перемишель.

Ше­пе­тівсь­кий місь­крайон­ний су­д Хмель­ницької об­ласті ух­ва­лив ви­рок, згідно з яким славутчанина виз­на­но ви­нним у вчи­нен­ні кри­мі­наль­но­го пра­во­по­ру­шен­ня, пе­ред­ба­че­но­го ч. 1 ст.115 (вбивс­тво, тоб­то умис­не про­тип­равне за­по­ді­ян­ня смер­ті ін­шій лю­ди­ні) Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни та приз­на­че­но по­ка­ран­ня у вигля­ді 12 ро­ків поз­бавлен­ня во­лі.

Доки вирок не набув законної чинності, обвинуваченого залишили під вартою. У суді чоловік частково визнав свою провину. Він підтвердив, що наносив тілесні ушкодження загиблому, проте не мав умислу вбивати його.

Загиблий з с. Перемишель був 1992 року народження. Після отриманих травм він помер від кровотечі. Обвинувачений наніс йому багато ран ножем, а потім перекинув через огорожу, де потерпілий і помер.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.