Четвер, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті планують навчати всіх десятикласників в одній школі

У Славуті планують навчати всіх десятикласників в одній школі

У Славуті планують навчати всіх десятикласників в одній школі

У Славутській громаді освітяни вирішили продовжувати системні зміни в навчальному процесі та планують у новому навчальному 2022- 2023 році зібрати всіх десятикласників в одній школі.

– Кілька років тому навчання десятикласників відбувалося на базі трьох шкіл і освітяни Славути побачили, що цей підхід правильний і ця модель працює. За результатами ЗНО минулого року ще за старим територіальним поділом Хмельницької області, де було понад 24 райони і міста обласного підпорядкування, випускники Славути посіли першу позицію з української мови, другу – з мови і літератури, третю – з історії України, п’яту – з іноземної мови, шосту – з математики, – розповідає Ельміра Перепелиця, начальниця управління освіти Славутської міської ради.

Очільниця управління освіти також зауважила, що наступним кроком має стати створення в громаді багатопрофільного академічного ліцею на базі відокремленої школи, де будуть навчатися лише старші класи – 10 та 11. Такою школою стане навчально-виховний комплекс.

У 2022-2023 році 10 класи будуть набиратися тільки на базі навчально-виховного комплексу. Наступного року на розгляд сесії Славутської міської ради буде винесене питання створення ліцею і перепрофілювання загальноосвітньої школи №1 та НВК «Спеціалізована школа-ліцей «Успіх», – додала посадовиця.

Таким чином, у НВК планується навчання 10-класників за різноманітними профілями, а саме: англійська філологія, українська мова з підсиленням англійською, українська філологія, математика, географія, інформатика, історія.

З 20 по 27 червня у НВК здійснюватиметься прийом документів для зарахування до 10 класу. І вже 1 липня на другому поверсі закладу будуть вивішені списки класів, а з 1 серпня почнуться зустрічі вчителів з кожним класом окремо. Зарахування учнів до того чи іншого профільного класу здійснюватиметься на підставі рівня компетентності дітей, тобто їх знань та оцінок з профільних предметів, – додають в управлінні освіти.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.