Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті проводитимуть стерилізацію безпритульних собак

У Славуті проводитимуть стерилізацію безпритульних собак

У Славуті проводитимуть стерилізацію безпритульних собак

Підприємством “Славута-Сервіс” був оголошений тендер щодо стерилізації безпритульних собак, який виграла ветеринарна клініка ФОП Світлани Різак.

  • До пакету послуг, що будуть надавати ветеринари, включено стерилізацію безпритульних собак та їх вакцинацію проти сказу, а також ідентифікацію безпритульних собак вушною биркою, – зазначили у Славутській міській раді.

Загалом планують надати послуги на загальну суму 250 тисяч гривень, що дозволить охопити близько 190 собак.

  • Як обумовлено в укладеній з клінікою угодою, надання послуги повинно базуватися на принципах гуманності та захисту тварин від жорстокого поводження. При цьому, забороняється використовувати методи, технічні пристрої й препарати, що травмують тварин або небезпечні для їх життя та здоров’я, – додали у міськраді.

Лікар-ветеринар Оксана Березюк запевняє, що у клініці послуги надаються якісно та з використанням лише ліцензійних медикаментів. Загалом операція триває 40-60 хвилин, а період реабілітації становить 10 днів. Водночас працівниця комунального підприємства Любов Гонтік зауважує, що на період післяопераційної реабілітації можна розмістити собаку у притулку. Після чого тваринку випустять у звичайний ареал перебування.

  • Шановні славутчани, якщо у подвір’ї вашої багатоповерхівки живе собака, яку ви підгодовуєте, але не маєте змоги забрати додому, просимо повідомити про безпритульну тварину працівникам КП “Славута-Сервіс”, записати тварину і стерилізувати її. Контактний телефон — 068-069-88-82. Наголошуємо, стерилізація саме безпритульних собак є безоплатною. До того ж, стерилізовані тварини менш агресивні, поводять себе набагато спокійніше, – наголосили в установі.

Роботу із вилову безпритульних собак КП “Славута-Сервіс” буде продовжувати й надалі та при цьому сподівається на сприяння славутчан:

  • “Адже дуже часто, виловлюючи безпритульних собак, комунальники стикаються з агресивною поведінкою людей, які не бажають, аби тварину забирали.”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.