П’ятниця, 31 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті серійний крадій отримав новий вирок після апеляції

У Славуті серійний крадій отримав новий вирок після апеляції

У Славуті серійний крадій отримав новий вирок після апеляції

Обвинувачений раніше у серії крадіжок житель Славути отримав новий вирок від Хмельницького апеляційного суду. Прокурор по справі вважав, що раніше призначена міра покарання є досить м’якою. Тому звернувся в апеляційний суд, який задовільнив його позов.

Суд визначив, що у жовтні-листопаді 2019 року раніше судимий 25-річний чоловік здійснив ряд крадіжок у місті. Загальна сума збитків становить більше 100 000 гривень.

В основному зловмисник викрадав електроприлади, інструменти, велосипеди та інші побутові речі. Затримати злочинця вдалось 27 листопада 2019 року. Тоді він проник у приміщення пункту прийому металобрухту та погрожував ножем власнику пункту, а згодом вдарив його. Потерпілому вдалось вирватися. Він вибіг на вулицю, де на крик чоловіка зреагував водій автобуса. Разом з потерпілим двом чоловікам вдалось затримати зловмисника до приїзду поліції.

Зловмисник отримав вирок суду у вигляді позбавлення волі строком на 7 років та 1 місяць. Проте прокурор був не згодним з таким вироком і вважав його занадто м’яким.

Розглянувши всі докази прокурора, Хмельницький апеляційний суд вирішив задовольнити його позов. Суддя скасував попереднє рішення Шепетівського міськрайонного суду та призначив нове покарання обвинуваченому.

На дум­ку ко­ле­гії суд­дів ХАС, суд пер­шої інстанції при приз­на­чен­ні по­ка­ран­ня не в пов­ній мі­рі вра­ху­вав ви­мо­ги ст. 65 КК Ук­ра­їни, всі об­ста­ви­ни спра­ви, сту­пінь тяж­кості вчи­не­них зло­чи­нів та осо­бу вин­но­го. Тому чоловікові призначили нову міру покарання – позбавлення волі на 9 років та 1 місяць з конфіскацією всього майна.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.