Субота, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті судили жінку, яка вкусила подругу під час бійки

У Славуті судили жінку, яка вкусила подругу під час бійки

У Славуті судили жінку, яка вкусила подругу під час бійки

Славутський міськрайонний суд визнав винною жительку Славути у вчиненні кримінального правопорушення. Під час бійки в одному із закладів жінка вкусила свою знайому, нанісши їй тілесні ушкодження.

Судове розслідування виявило, що в серпні 2018 року дві жінки випивали у кафе «Ольвія», яке на той момент практично припинило своє існування. Словесний конфлікт між жінками переріс у бійку. Обвинувачена схопила противницю за волосся, а потім вкусила її за мізинець.

Після інциденту потерпіла пішла до лікаря, який констатував, що потрібне хірургічне втручання. Під час судового засідання обвинувачена не визнала свою вину та вважала, що досудове слідство не надало адекватних доказів її злочину.

Дос­лі­див­ши всі об­ста­ви­ни спра­ви, Сла­вутсь­кий місь­крайон­ний суд приз­на­чив об­ви­ну­ва­че­ній по­ка­ран­ня у ви­гляді 6 мі­ся­ців вип­равних ро­біт із від­ра­ху­ван­ням в до­хід дер­жа­ви 10% з су­ми за­ро­біт­ку, а та­кож при­су­див стяг­ну­ти на ко­ристь по­тер­пі­лої 996,68 гри­вень ма­те­рі­аль­ної шко­ди та 60 000 гри­вень мо­раль­ної шко­ди.

Вирок ще не набрав законної сили, тому він може бути оскарженим у Хмельницькому апеляційному суді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.