Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті троє чоловіків вкрали залізничну колію

У Славуті троє чоловіків вкрали залізничну колію

У Славуті троє чоловіків вкрали залізничну колію

Зловмисники, які викрали залізничну колію і намагалися здати її на металобрухт, виявилися жителями Славути. Двох із них засудили до одного року позбавлення волі, а третього, який раніше був судимим за подібний злочин і не відбув в повній мірі покарання, – засудили на строк в 1 рік і 6 місяців.

За вироком суду, у 2017 році 25 листопада троє чоловіків вирішили підзаробити за рахунок залізниці. Один з них, що збирав гриби, помітив частину демонтованої залізниці, якою не рухались поїзди. Він покликав свого знайомого і разом з ним почав зрізати колії за допомогою газового різака. Третього чоловіка вони покликали, щоб той допоміг вантажити металобрухт.

Молоді люди демонтували п’ять частин залізничних рейок довжиною 1,5 м, 1,27 м, 1,58 м, 1,59 м та 0,80 м загальною вагою 446,9 кг та чотири металеві рейкові накладки довжиною 0,80 м кожна, загальною вагою 200 кг. Загальна вартість демонтованих частин склала 3 752 гривень. 

Третій зловмисник раніше вже був судимим. Він не відбув попереднє покарання в повній мірі, тому йому присудили строк у 1 рік та 6 місяців. Що стосується двох інших чоловіків, то реальний строк їм замінили на умовний, випробувальний.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.