Понеділок, 18 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті засудили наркоторговця, який зберігав боєприпаси

У Славуті засудили наркоторговця, який зберігав боєприпаси

У Славуті засудили наркоторговця, який зберігав боєприпаси

Славутський міськрайонний суд визнав винним місцевого жителя у зберіганні наркотичних речовин та боєприпасів, який займався їх поширенням. Викрити зловмисника вдалось завдяки жінці, яка працювала під прикриттям та допомогла підтвердити факт зберігання і збуту наркотиків.

Ізяс­лавсь­кий район­ний суд виз­нав ви­ну­ва­тим 35-річ­но­го жи­те­ля м. Сла­ву­та у вчи­нен­ні кри­мі­наль­них пра­во­по­ру­шень, пе­ред­ба­че­них ч. 1 ст. 263 (но­сін­ня, збе­рі­ган­ня, прид­бання бойових при­пи­сів, ви­бу­хо­вих ре­чо­вин без пе­ред­ба­че­но­го за­ко­ном доз­во­лу), ч. 2 ст. 307 (не­за­кон­не прид­бання, збе­рі­ган­ня, а та­кож збут особ­ли­во не­без­печних нар­ко­тич­них за­со­бів, вчи­не­них пов­торно), ч. 1 ст. 317 (на­дан­ня міс­ця для не­за­кон­но­го вжи­ван­ня нар­ко­тич­них за­со­бів), ч. 2 ст. 317 КК Ук­ра­їни (на­дан­ня міс­ця для не­за­кон­но­го вжи­ван­ня нар­ко­тич­них за­со­бів, вчи­не­но­му пов­торно). Про це по­ві­до­ми­ла прес-­служ­ба Хмель­ницько­го апе­ля­цій­но­го су­ду.

У квартирі обвинуваченого слідчі знайшли особливо небезпечні наркотичні речовини рослинного походження (канабіс). Окрім того, в приміщенні був знайдений пристрій для куріння цієї речовини, а також боєприпаси для автомата Калашникова.

Суд розглянув всі деталі справи. Виявилось, що обвинувачений має непогашену судимість та характеризується за місцем проживання як негативна особа. Суд визнав рецидив злочинів. Таким чином, обвинуваченому призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років.

Популярні пости