Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті збільшили ціну за проїзд

У Славуті збільшили ціну за проїзд

У Славуті збільшили ціну за проїзд

Сьогодні, 7 липня, на засіданні виконкому Славтуської міської ради прийняли рішення про збільшення вартості проїзду. Чому так вирішили та на скільки більше доведеться платити за поїздку славутчанам – далі в матеріалі.

Вартість проїзду збільшиться на 4 гривні. Тепер квиток на автобус у Славуті вартуватиме 12 гривень. Це сталось, пояснює начальниця управління економічного розвитку Галина Дарчик, через збільшення видатків перевізника, що формують структуру тарифу.

Підвищення тарифів на перевезення викликане ростом ціни на пальне, що становить у структурі тарифу 80%. У тарифі, який діяв до сьогодні, була закладена ціна пального 18 грн. А на час, коли перевізники подали звернення щодо здійснення перерахунку тарифу, ціна пального становила вже 45 грн за літр газу метан. Перевізники надали розрахунок тарифів на 15 грн, однак опісля проведення ретельної перевірки, вирішено затвердити тариф в обсязі 12 грн за поїздку.

Врахували і досвід сусідніх міст, Шепетівки та Старокостянтинова, де проїзд здорожчав два місяці тому.

За нинішньої ситуації, перевізники Славути буквально виживають. Так, якщо містом повинні їздити 9 автобусів, то на даний час їх залишилося всього 5. До того ж, по одному з них перевізник, аби хоч якось втриматися, скоротив кількість рейсів вдвічі. Мається на увазі автобус №1 за маршрутом газконтора – мікрорайон “Сонячний” – залізничний вокзал. Перевізники сподіваються, що пасажири поставляться з розумінням до змін, які є вимушеними, – кажуть у пресслужбі міськради.

При цьому, для школярів вартість залишили без змін (для учнів загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних об’єднань в період навчального процесу: понеділок — п’ятниця з 7:00 до 19:00). А учні, які відвідують Славутський будинок дитячої творчості, що на вул. Б. Хмельницького, — до 21:00 платитимуть по 2 гривні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.