Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській громаді навіки попрощалися із полеглим на війні Захисником України

У Славутській громаді навіки попрощалися із полеглим на війні Захисником України

У Славутській громаді навіки попрощалися із полеглим на війні Захисником України

Славутчани у скорботі провели із земного до небесного строю ще одного сина України, Захисника, бійця та земляка Гітченка Романа Вікторовича.

Гітченко Роман Вікторович народився 15 лютого 1987 року у місті Славута.

– З 1993 по 2001 рік навчався у ЗОШ № 4. З 2001 по 2004 рік – у Славутському спеціалізованому ліцеї-інтернаті. З 2004 по 2009 рік здобував освіту в Національному університеті «Острозька академія» на гуманітарному факультеті, спеціалізація «Релігієзнавство». Закінчивши навчання, у 2009-2010 роках проходив строкову військову службу у Збройних силах України, – розповідають у Славутській міській раді.

Після служби в армії влаштувався на роботу до державного підприємства «Славутський комбінат «Будфарфор». З 2013 по вересень 2016 року проходив службу у державній пожежно-рятувальній частині в місті Славуті. Після цього працював торговельним агентом.

Із початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, 8 березня 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України та став на захист Батьківщини. Боронив її територіальну цілісність та незалежність у складі ремонтно-відновлювального батальйону на посаді водія-механіка, – додають в установі.

У червні 2022 року внаслідок вогневого ураження противником поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області отримав бойове поранення. У листопаді цього ж року нагороджений відзнакою «За бойове поранення».

Загинув солдат Роман Гітченко під час виконання службових обов’язків поблизу населеного пункту Мирноград Покровського району Донецької області 22 січня 2023 року. У загиблого залишився син Святослав, дружина Катерина, батьки Віктор Іванович і Жанна Едуардівна, брат Сергій та сестра Олександра, – зазначають у міськраді.

Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.