Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській лікарні перевірили хід ремонтних робіт

У Славутській лікарні перевірили хід ремонтних робіт

У Славутській лікарні  перевірили хід ремонтних робіт

Василь Сидор, який є міським головою Славути, разом з працівниками комунального підприємства міста та іншими чиновниками відвідав приймальне відділення міської лікарні. Там наразі виконуються роботи в рамках національної програми «Велике будівництво».

Керівники міста 17 лютого перевірили, як виконуються роботи, а також зустрілися із замовником проєкту в особі Хмельницької обласної служби єдиного замовника Хмельницької обласної державної адміністрації, представниками проєктувальної організації та підрядниками,  проінспектували хід виконання робіт, обговорили поточні проблеми, серед яких потреба у дофінансуванні об’єкту.

Нагадаємо, що у майбутньому приймальне відділення лікарні повинно відповідати європейським стандартам. У відділенні буде діяти цілодобовий пост лікаря, а також нове обладнання, за допомогою якого можна буде в дуже швидкі терміни поставити діагноз пацієнту і надати йому кваліфіковану допомогу.

Леонід Радзивілюк, директор КП «Славутська міська лікарня», зазначив, що новий томограф та пересувний рентгенівський апарат вже знаходяться у лікарні. Вони зберігаються, очікуючи закінчення ремонту та будівництва.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.