Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській міській лікарні встановили сучасний генератор за 1,1 млн гривень

У Славутській міській лікарні встановили сучасний генератор за 1,1 млн гривень

У Славутській міській лікарні встановили сучасний генератор за 1,1 млн гривень

У Славутській міській лікарні, яка наразі є однією з опорних закладів охорони здоров’я Хмельницького госпітального округу, встановили сучасний дизельний генератор потужністю 132 кВ. У разі аварійного відключення електрики він зможе забезпечити безперебійну роботу всіх операційних блоків, необхідних ургентних служб у двох головних лікарняних корпусах.

Дизель-генератор придбаний за кошти лікарні. Його загальна вартість з улаштуванням фундаменту, встановленням захисної споруди, прокладанням кабелів та запуском обладнання становить 1,1 мільйона гривень.

До комплекту генератора входить також пристрій автоматичного включення резерву. Він підключає живлення від обладнання до мережі лікарні, коли немає основного електропостачання.

Лікарня більше не залежить від примх погоди і завжди буде зі світлом. Тепер і лікарі можуть спокійно та безперебійно виконувати свою головну задачу – рятувати життя людей. В лікарні ще є старий дизель-генератор потужністю 60 кВ, який, у разі аварійного відключення електроенергії, забезпечить живленням усі інші корпуси лікарні, – зазначив Леонід Радзивілюк, керівник медзакладу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.