Понеділок, 18 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » У Славутській ОТГ зустріч друзів завершилася різаниною

У Славутській ОТГ зустріч друзів завершилася різаниною

У Славутській ОТГ зустріч друзів завершилася різаниною

26 листопада у селі Перемишель Шепетівського району зустріч старих друзів завершилась трагічною різаниною. Між господарем та його гостем виникла сварка, яка переросла в бійку. Обвинувачений накинувся на свого приятеля з ножем і завдав йому численні травми. Чоловік загинув.

Після того, як потерпілий отримав ушкодження, він не звернувся у службу порятунку, а просто ліг спати. Зранку його знайшла дружина, у чоловіка не було виявлено ознак життя. Саме жінка сповістила поліцію про моторошну знахідку.

На міс­це по­дії од­ра­зу ви­їха­ла слід­чо-опе­ра­тив­на гру­па Сла­вутсь­ко­го від­ді­лу по­лі­ції та фа­хів­ці зі слід­чо­го уп­равлін­ня ГУНП. Пра­во­охо­рон­ці опе­ра­тив­но роз­шу­ка­ли і зат­ри­ма­ли пі­доз­рю­ва­но­го. Він сво­єї при­чет­ності до вчи­нен­ня зло­чи­ну не за­пе­ре­чу­вав.

Зат­ри­ма­но­му вже ого­ло­си­ли про пі­доз­ру за ч. 2 ст. 121 (умис­не тяж­ке ті­лес­не уш­коджен­ня) Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни. Якщо вина буде доведена, то чоловік може потрапити за ґрати на десять років.

Популярні пости