Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській ТГ ВПО можуть реєструватися для отримання грошової допомоги

У Славутській ТГ ВПО можуть реєструватися для отримання грошової допомоги

У Славутській ТГ ВПО можуть реєструватися для отримання грошової допомоги

Від понеділка, 6 березня, ВПО, які проживають у Славутській громаді, можуть зареєстуватися для отримання грошової допомоги. Для того, аби потрапити у реєстраційний список, слід заповнити форму. Деталі – у тексті.

У приміщенні КУ «Славутський ТЦСО» (вул. Ярослава Мудрого, 47) 6 березня мобільна група БФ «Право на захист» реєструватиме громадян для отримання грошової допомоги. Перед цим людям слід заповнити цю форму.

Після заповнення цієї форми з Вами зв’яжеться представник фонду, уточнить чи підпадаєте ви під критерії реєстрації та запросить на саму реєстрацію.

Допомогу виплачуватимуть упродовж трьох місяців. Сумарно одна людина отримає 6 600 гривень (по 2220 гривень на кожного члена родини щомісячно). Виплачують допомогу ВПО у Хмельницькій і Харківській областях. У громадах Хмельниччини працюватимуть мобільні групи. Більше деталей – за посиланням.

Грошову допомогу від БФ “Право на захист” в партнерстві з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, у справах Співдружності націй та розвитку Великої Британії (FCDO, UK) – це грошова допомога людям, що втратили житло, засоби до існування чи постраждали внаслідок воєнних дій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.