Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутському лісгоспі перевірили обізнаність та підготовку працівників

У Славутському лісгоспі перевірили обізнаність та підготовку працівників

У Славутському лісгоспі перевірили обізнаність та підготовку працівників

У Славутському лісгоспі відбулось навчання та перевірка знань з питань охорони праці працівників та осіб, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою. Загалом, участь у заході взяли 33 учасники: трактористи-машиністи, оператори котельні, водії пожежних автомобілів, єгері, робітники на лісогосподарських роботах.

Під час навчання головний інженер підприємства Віктор Туринський подякував присутнім за плідну роботу без травматизму впродовж останніх трьох років. Зокрема закликав працівників адекватно реагувати на виклики сьогодення, які стоять перед лісогосподарською галуззю, підвищувати свій кваліфікаційний рівень та дотримуватися вимог безпеки праці на виробництві. 

Прошу також звертати увагу на дотримання вимог пожежної безпеки у лісі, боротьбі з браконьєрством і лісопорушниками, підтримання належної культури виробництва при виконанні лісогосподарських та лісозаготівельних робіт, – зазначив Олександр Веремій, головний лісничий ДП «Славутське лісове господарство».

Під час навчання особливу увагу звернено на профілактику виробничого травматизму, охорону праці при проведенні лісогосподарських робіт на основі управління ризиками, збереження лісових насаджень від пожеж. 

– Найголовніше було те, як головний лікар Славутської МЦПСД Гаврилюк О. В. продемонстрував наочно вміння надати першу долікарську допомогу в разі надзвичайної ситуації або війни. Також ми мали можливість отримати фахові відповіді на питання, які нас цікавили,- розповідають учасники заходу.

Після теорії перейшли до перевірки знань працівників ДП «Славутське лісове господарство» з питань охорони праці щодо знання нормативно-правових актів з охорони праці, додержання яких входить до їхніх функціональних обов’язків.

Усний іспит засвідчив обізнаність і підготовку працівників підприємства, що є передумовою належної організації виробничого процесу, ефективності функціонування на підприємстві системи управління охороною праці та ризиками, – зазначають у лісгоспі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.