Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У США вводять режим надзвичайного стану: як до цього причетна війна в Україні

У США вводять режим надзвичайного стану: як до цього причетна війна в Україні

У США вводять режим надзвичайного стану: як до цього причетна війна в Україні

Президент США Джо Байден оголосив про введення в країні режиму надзвичайного стану через загрозу недостатніх потужностей із вироблення електроенергії для задоволення очікуваного споживчого попиту. Про це повідомили на сайті Білого дому.

Кілька факторів загрожують спроможності США забезпечувати достатнє виробництво електроенергії. Ці фактори включають збої на енергетичних ринках, спричинені вторгненням Росії в Україну, та екстремальні погодні явища, що посилюються кліматичними змінами, – зауважив Байден.

Також президент США зауважив, що навіть окремі перебої у постачанні електроенергії можуть мати катастрофічні наслідки для здоров’я та економіки країни.

Надійна система електропостачання є не лише основною потребою людини, але й має вирішальне значення для національної безпеки та національної оборони, – підкреслив Джо Байден.

Відтак, для забезпечення ресурсів комунальні підприємства та оператори мереж США мають заздалегідь планувати створення нових потужностей вже зараз, щоб задовольнити очікуваний попит споживачів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.