П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Старому Кривині організували благодійну купальську виставу

У Старому Кривині організували благодійну купальську виставу

У Старому Кривині організували благодійну купальську виставу

Виставу для дітей з “гарячих” точок організували у Старому Кривині Нетішинської ТГ. До постановки долучились правоохоронці.

Працівники місцевого будинку культури активно опікуються освітою та дозвіллям юних гостей із Харкова, Запоріжжя, Краматорська та інших обпалених війною міст. Працівники ювенальної превенції та поліцейські офіцери громади постійно долучаються до подібних заходів. Завдяки цьому з усіма сім’ями переселенців налагодились відкриті та довірливі стосунки, – розповідають у пресслужбі поліції.

Біля лавандового поля у купальський вечір відбулась благодійна вистава. Одну з головних ролей у ній виконав старокривинський поліцейський офіцер громади Петро Чесновський.

– Приємно, що до нашого часу збереглися звичаї, які дають нам можливість пишатися своєю національною самобутністю, повною мірою відчувати неперервний зв’язок поколінь і вірити, що купальське вогнище очищає від негараздів, – зазначив поліцейський. – Мені приємно було провести час зі своєю громадою, розділити з мешканцями яскраві емоції та враження від заходу. Це справді зближує.

Під час вистави тривав збір коштів на підтримку ЗСУ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.