Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Судилківській громаді відбулося засідання виконавчого комітету

У Судилківській громаді відбулося засідання виконавчого комітету

У Судилківській громаді відбулося засідання виконавчого комітету

Напередодні у Судилківській громаді під керівництвом сільської голови Тетяни Котик відбулося засідання виконавчого комітету Судилківської сільської ради.

  • Під час засідання розглядали питання щодо внесення змін до бюджету Судилківської сільської територіальної громади на 2023 рік та про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31 серпня 2023 року № 118 «Про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Судилківській сільській раді», – зазначили у сільській раді.

Також депутатський корпус розглянув питання щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету Судилківської сільської ради «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг апарату Судилківської сільської» № 143 від 28 вересня 2023 року.

  • Крім того розглянули й питання щодо надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, на повне державне забезпечення; про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, – додали у сільраді.

Отож, усі питання порядку денного розглянуто членами виконавчого комітету та прийнято рішення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.