Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Судилківській громаді вітали довгожительку

У Судилківській громаді вітали довгожительку

У Судилківській громаді вітали довгожительку

Мальованчанка Ганна Корнійчук відзначила 90-й День Народження. 18 червня, у день ювілею, шановану землячку вітали громадою.

90 років – поважна дата, коли хочеться сказати багато слів любові, поваги та вклонитися ювілярці. З цією славною датою прийшли привітати нашу ювілярку від виконавчого комітету Судилківської сільської ради староста сіл Новичі, Жолудки, Поляна, Мальованка Людмила Охрімець, культпрацівники сіл Новичі та Мальованка, рідні та близькі, а також знайомі та друзі, – зазначають у громаді.

Народилася та виросла пані Ганна у Мальованці – мальовничому селі прилісової території краю. На її вік випали Голодомор, Друга світова та радянська окупація. Життя жінки, кажуть її близькі, було нелегким.

На долю Ганни Василівни випало чимало випробувань – з молодих років працювала на торфорозробці що знаходилася у лісі за селом, а також нелегка доля колгоспниці – майже дармова праця від зорі до зорі та і вдома приходилося раду давати самій.

Вдома жінка давала ладу у всіх процесах побуту: і готувала, і прибирала, і дрова рубала, і господу утримувала.

Але і це далеко не все… ця невтомна панянка ще й хату сама будувала… Втім, жінка завжди мала стимул, яким для неї слугували її рідні. Відраду і підтримку Ганна Василівна завжди знаходила у своїх синах. Ювілярка народила та виховала трьох синів. А тепер має втіху від онуків і правнуків. А їх у неї – внуків 5 та 6 правнуків, – додають у громаді.

Тож, вітали ювілярку дружнім родинним та колом громади.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.