П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У сусідній з Хмельниччиною області викрили жінку, яка була “російською агенткою”

У сусідній з Хмельниччиною області викрили жінку, яка була “російською агенткою”

У сусідній з Хмельниччиною області викрили жінку, яка була “російською агенткою”

На Житомирщині, за матеріалами Служби безпеки України, суд засудив до семи років ув’язнення мешканку одного із селищ області. Вона виявилася російською агенткою та шпигувала за підрозділами Збройних сил України. Про це повідомляється на сайті СБУ.

Агентку головного управління генерального штабу збройних сил Росії (більш відомого як ГРУ) затримали на Житомирщині в ході спецоперації української контррозвідки, – повідомляє СБУ.

За даними слідства, вона збирала інформацію про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони на північному напрямку. Зокрема про залізничні маршрути перевезення військової техніки та боєприпасів ЗСУ через територію регіону.

Вона мала виявляти логістичні склади з артилерійським озброєнням та аеродромів можливого базування української бойової авіації, – додають в СБУ.

Жінку після початку повномасштабного вторгнення завербував кадровий співробітник російської воєнної розвідки, який обрав для неї оперативний псевдонім “Побєда”.

– У поле зору агресора потрапила через свої прокремлівські дописи, які неодноразово публікувала у забороненій соцмережі “ВКонтакте”. За вказівкою ворога вона мала проводити розвідувально-підривну діяльність в регіоні. Для цього отримала від свого “куратора” відповідні інструкції, насамперед, щодо збору і способів передачі розвідданих. Переправлення інформації здійснювала через відпрацьовані канали електронного зв’язку у вигляді GPS-координат українських об’єктів з детальним їх описом, – зазначає СБУ.

Під час обшуків за місцем проживання агентки правоохоронці виявили мобільний телефон і комп’ютерну техніку, які вона використовувала для комунікації з представником ГРУ РФ.

На підставі зібраних доказів суд визнав мешканку області винною за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.