Вівторок, 31 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Ямпільській громаді запрацювала ще одна місцева пожежна команда

У Ямпільській громаді запрацювала ще одна місцева пожежна команда

У Ямпільській громаді запрацювала ще одна місцева пожежна команда

Пожежну команду такого формату цьогоріч відкрили у Шепетівському районі вперше, в області вона – друга. Пункт дислокації розташували у селі В’язовець.

На Хмельниччині, зокрема і в Шепетівському районі, є пріоритет, аби бригада прибувала на місце пожежі чи іншої надзвичайної ситуації впродовж 20 хвилин, пояснює начальник районного управління, підполковник служби цивільного захисту Віктор Матвійчук.

Не залежно від форми власності чи адміністративної юрисдикції, – каже рятувальник, – на місце події має виїжджати та пожежна команда, що знаходиться найближче. Тому в Ямпільській громаді дислокуємо команду саме у В’язовці.

Це – одне із найбільших сіл нашої громади, – розповідає голова Ямпільської ТГ Василь Кордонець, – від Ямполя, де знаходиться уже діюча пожежна частина, В’язовець – віддалений. В умовах війни – пріоритет на безпеку краян, а тому створення такого пункту дислокації пожежної команди вкрай важливе.

Фінансуватимуть роботу команди з місцевого бюджету Ямпільської ТГ, з нового бюджетного року почнуть розширювати штат рятувальників.

Ще одну команду відкриють на Шепетівщині наступного року, каже Віктор Матвійчук.

Плануємо відкриття ще одного пункту рятувальників у Михайлюцькій громаді, – каже Віктор Матвійчук, – найважливіше для нас – безпека громад – впевнено працюємо у цьому напрямку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.